Menu

Nákupní dny Ona Dnes jaro 2019 - Přírodní produkty na jednom místě, kosmetika-domácnost

Nákupní dny Ona Dnes jaro 2019

Nákupní dny Ona Dnes jaro 2019

Volný čas
zveřejněno 09.05. 2018
Dana Malínková DANA MALÍNKOVÁ, redaktor
2116x
2 minuty čtení

Slevové nákupní dny jsou v Čechách a na Moravě fenomén. Mezi nejvýznamnější patří ty s Ona Dnes. Folly se jich účastní pravidelně od svého vzniku, protože mají v našem případě jednu velkou moc. Přitáhnou v jeden moment spoustu lidí k diskuzi a přemýšlení nad dopady používání konvenční kosmetiky a drogerie na lidský organismus a životní prostředí. 

Každý rok vyťuká tisíce lidí na své klávesnici F - O - L - L - Y - TECKA - C - Z, aby si prohlédly náš sortiment, jestli by se jim něco náhodou nehodilo... a zjistí, že existuje zodpovědnější cesta v péči o sebe. I letos přibydou další. Další lidé, kteří si uvědomí, že zdravá péče o sebe a respekt k přírodě kolem nás je totéž.

Letos máme novinku! Díky spolupráci se třemi našimi předními značkami – dánský Urtekram, slovenská Navia a český Angelic – můžete tyto značky nakoupit exkluzivně na Folly s vyšší slevou. 

Uvedené KÓDY vložte v prvním kroku objednávky na www.folly.cz do políčka SLEVOVÝ KUPÓN:

20 % sleva na celý sortiment dánské veganské značky Urtekram, s kódem URTEKRAMNAFOLLY 

20 % sleva na celý sortiment slovenské značky Navia, která unikátně kombinuje přírodní receptury a vědecké poznatky, s kódem NAVIANAFOLLY  

30 % sleva na celý sortiment české značky Angelic, která vyrábí jen to, co fakt potřebujete, s kódem RADOSTODFOLLY 

15 % sleva na celý sortiment Folly (přes 2.000 produktů více jak 90 značek přírodní kosmetiky, ekodrogerie, zdravých potravin a potřeb pro domácnost) s kódem RADOSTODFOLLY

Nakupovat můžete přímo tady.

Slevy platí pouze na zboží skladem na www.folly.cz od 12.5. do 19.5.2019, nelze je mezi sebou kombinovat a nesčítají se s jinými slevami. Neplatí na již zlevněné zboží a dárkové poukazy. Kupony můžete použít opakovaně. 

Dana Malínková

Dana Malínková

Redaktor

Více článků

Je součást Folly týmu. Říká o sobě, že je normální ženská. Ve skutečnosti nenormálně obětavě vychovává dva budoucí Pastrňáky, nenormálně často má dobrou náladu a nenormálně přirozeně se raduje z úspěchu druhých lidí. Miluje procházky se svým psem a západy slunce v sobotu večer na chatě.

Chcete přispívat do našeho krasoblogu?

Kontaktovat