Menu

Slovenská značka Navia - vsází na jednoduché kombinace silných účinků bylin a olejů - Přírodní produkty na jednom místě, kosmetika-domácnost

Slovenská značka Navia - vsází na jednoduché kombinace silných účinků bylin a olejů

Slovenská značka Navia - vsází na jednoduché kombinace silný...

Krása
zveřejněno 22.01. 2019
Markéta MARKÉTA, redaktor
912x
2 minuty čtení

navia_big 


Víte, jak máme rádi lokální značky... Slovenská Navia nás ve Folly učarovala nejdříve svými romantickými obaly, a pak to potvrdila nekomplikovaným složením, které vsází na zaručené kombinace silných bylin a olejů zamíchaných do produktů pro pleť i pokožku těla.  

254800_darcekove-7-1-1024x683

Většinou to začíná tak, že není člověk spokojený s tím, co mu trh nabízí. V tomhle příběhu to není jinak. Martina Dudáková, která vystudovala Lékařskou fakultu obor v oblasti chemie, je zakladatelkou této již velmi úspěšné značky z malebných slovenských Vihorlatských vrchů. Nejdříve si míchala kosmetiku sama pro sebe a své blízké přátele a rodinu. A jednou to přerostlo v Navii.  

Martina vybírá a kombinuje kvalitní přírodní suroviny s výzkumem a klinickými studiemi. Věří, že spojení přírodní léčivé síly a testování vědeckých účinků konkrétních látek se dá docílit omezení škodlivých látek jak v jídle tak kosmetice.

254737_medova-maska-s-kozim-mliekom1

TROCHU DŮLEŽITÝCH ÚDAJŮ

  • pouze přírodní konzervanty
  • bez umělých barviv, parfemace, parabenů, silikonů, palmového oleje
  • pro dodržení kvality a čerstvosti se vyrábí v menších dávkách
  • čisté, přírodní suroviny, většinou rostlinného původu
  • výjimka kozího mléka a včelího vosku v některých produktech
  • většina produktů vhodná pro vegany a vegetariány
  • produkty zaměřené na ekzém, akné, suchou pokožku, celulitidu a lupy
  • netestováno na zvířatech

254746_feminity

TIP: Pokud nevíte, jaký dárek pro svou mamču nebo třeba ségru, Navia se může stát dokonalým překvapením, které mile rádo přerůstá v závislost. 

Markéta

Markéta

Redaktor

Více článků

Patří k Folly týmu. Miluje přírodu, postupně přechází na přírodní kosmetiku a ekodrogerii. Zbožňuje vaření, protože jídlo je nejlepší neřestí, design v celé jeho šíři a své dva psy, které našla v útulku a pomalu je vypiplala ke skorodokonalosti :-)

Chcete přispívat do našeho krasoblogu?

Kontaktovat